Ogłoszony został regulamin VII Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych Nowa Perspektywa 2014. Zapraszamy do zgłaszania filmów w dwóch kategoriach: Dokument i Reportaż oraz Vieoklip i Animacja.

W tegorocznym programie festiwalu zaprosimy wszystkich pasjonatów kina na bogaty program warsztatów, które potrwają od 26 do 28 marca. Wkrótce pojawi się wstępny plan warsztatów w zakładce Program.

Pokaz konkursowy filmów zaplanowany jest na sobotę 29 marca 2014 w Kinie Praha w Warszawie.

Filmy należy zgłaszać za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego a następnie wydrukowane i podpisane zgłoszenie wraz z filmem należy wysłać na adres biura: VII Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych 2014, ul. Jeżynowa 9a, 04-770 Warszawa. Istnieje możliwość przekazania filmu poprzez przesłanie linku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., abyśmy mogli go sami pobrać.

Jednocześnie przypominamy najważniejsze zasady konkursowe opisane w regulaminie:
- przyjmujemy filmy zrealizowane po 1 stycznia 2008 przez osoby, które w momencie ukończenia filmu miały nie więcej niż 18 lat;
- dopuszczalne jest wsparcie przy realizacji filmu przez osoby powyżej 18 roku życia, ale autorstwo filmu musi być bezspornie przypisane osobie spełniającej kryterium wiekowe;
- film przesyłamy w najlepszej dostępnej jakości;
- filmy należy zgłosić i przesłać nie później niż do 28 lutego 2014;
- filmy powinny zostać zrealizowane w języku polskim lub posiadać w tym języku napisy;
- warunkiem odbioru nagród finansowych jest obecność podczas gali ogłoszenia wyników w dniu 29.03.2014.

Zapraszamy do zgłaszania filmów!

Bliższe informacje o Festiwalu można uzyskać pisząc po polsku, angielsku lub rosyjsku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizatorzy

Sponsorzy i Partnerzy

  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy

Kalendarium

 

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapraszamy do naszego Newslettera
PFFM na Facebook