Po obejrzeniu zgłoszonych do konkursu filmów, Rada Programowa dokonała ich selekcji na podstawie kryteriów regulaminowych. Część filmów nie spełniała wymagań konkursu ze względu na wiek autorów. Część zgłoszeń dotyczyła także filmów, które nie mieściły się w kategoriach określonych w regulaminie. 

Uprzedzając pojawiające się każdego roku pytania informujemy, że Rada wybiera filmy, które jej zdaniem są najlepsze, co nie oznacza, że pozostałe filmy są złe. Jak w każdym konkursie decyduje tu subiektywna ocena i tak należy ją traktować. Celem konkursu jest promocja sztuki filmowej wśród młodych ludzi, dobra zabawa oraz podnoszenie umiejętności uczestników, poprzez organizację warsztatów filmowych. Dlatego wszystkich, niezależnie od tego, czy ich filmy się zakwalifikowały do finału (czy w ogóle swoje filmy zgłaszali, niezależnie od wieku) zapraszamy do udziału w warsztatach filmowych, które towarzyszą VII edycji Festiwlu. 

Jednocześnie przypominamy finalistom, że warunkiem odbioru nagród finansowych jest udział w gali finałowej w dniu 29 marca 2014. 

Osobom, które będą miały problem z noclegiem w Warszawie, staramy się zapewnić nocleg, dlatego prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby najpóźniej do środy (26.03.2014). We wszelkich sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 504 30 30 80. 

Lista filmów zakwalifikownych do Finału VII PFFM 2014

Być jak Andrzej Borycki
Cyrkówka
Gdynia
Happy Valentines Day
Journey
Krawiec
Legenda o śnie Leszka Czarnego
Lekcja francuskigo
Lenistwo
Maszer
Motylkowy Szpital
Mundury
Na ścięcie damy dworu
O niebieskiej perle
Pan Sowa
Piórkiem i pazurkiem
Praga jest jakaś inna
Różni a tacy sami
Siostry
Strachy
Szatorytet
Szczurołap z Hameln
W poszukiwaniu żurawi
Wena czyli ludzie
Zapraszamy do szkoły

Sponsorzy i Partnerzy

  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy

Kalendarium

 

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapraszamy do naszego Newslettera
PFFM na Facebook