Podaczs Gali Finałowej konkursu filmowego IX Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych, jury z składzie: Kinga Dębska, Andrzej Wojciechowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Dorota Roman, Artur Waczko, Anna Tatarska, Andrzej Rossa przyznało następujące nagrody:

Miejsce I i Złota Praska Klisza oraz 3.500 złotych i nagrody rzeczowe: karta pamięci Kingston SDHC 32GB SDHC Class10 UHS-I Ultimate (odczyt do 90MB/s), dysk zewnętrzny Toshiba 750GB USB3.0, czek abonamentowy na kwotę 200 złotych do serwisu chili.tv, słodkie upominki od firmy LOTTE Wedel oraz pamiątkowa statuetkadla filmu pt. "Cisza".

Miejsce II i Srebrna Praska Klisza 2.500 złotych i nagrody rzeczowe: karta pamięci Kingston SDHC 16GB Class10 UHS-I, odczyt: 45MB/s, monopod do robienia zdjęć selfie czek abonamentowy na kwotę 150 złotych do serwisu chili.tv, słodkie upominki od firmy LOTTE Wedel oraz pamiątkowa statuetka dla filmu pt. "Takie przeżycie miałam".

Miejsce III i Brązowa Praska Klisza 1.500 złotych i nagrody rzeczowe: karta pamięci Kingston SDHC 16GB Class10 UHS-I, odczyt: 45MB/s, monopod do robienia zdjęć selfie czek abonamentowy na kwotę 100 złotych do serwisu chili.tv, słodkie upominki od firmy LOTTE Wedel oraz pamiątkowa statuetka dla filmu pt. "Dobry człowiek".

Wyróżnienia dla filmów pt.: "Kłopoty z pianą", "Prosta rzecz", "Dzień w którym".

Nagroda Publiczności: ręcznie wykonana i w całości jadalna i statuetka kamery wyrzeźbiona w Pracowni Rarytasów, w Wedlowskiej fabryce czekolady oraz monopod do robienia zdjęć selfie dla filmu pt. „Kłopoty z pianą”

Nagrody specjalne:
Nagroda specjalna Magazynu Eekspresu Reporterów nie została przyznana, ale redakcja postanowiła wyróżnić film pt. "Szukaj siebie" (film nie został zakwalifikowany do finału).
Nagroda za najlepsze zdjęcia im. Agatki Modrzejewskiej czek na kwotę 3.000 złotych została przyznana Mateuszowi Wyszogodzkiemu za zdjęcia do filmu pt. "Koń".

Wszyscy uczestnicy, których filmy zakwalifikowały się do finału otrzymali słodkie upominki od firmy LOTTE Wedel oraz kod rabatowy do serwisu do serwisu chili.tv.


Jak co roku, oprócz nagród przyznawanych podczas Gali Finałowej PFFM, przyznawane jest także wyróżnienie od internautów!
W głosowaniu internauci przyznają nagrodę im. E.Wedla. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci czekoladowej kamery, wykonanej w Wedlowskiej Pracowni Rarytasów.

W tym plebiscycie wezmą udział wszystkie filmy, które zostały zgłoszone do konkursu i spełniły wymagania regulaminowe.

Głosowanie odbywa się na stronie http://ffm.org.pl/ocena-internautow

Ocenić można każdy film według własnego uznania przyznając odpowiednią ilość gwiazdek.
Z jednego numeru IP można głosować na każdy film tylko jeden raz.

Głosowanie trwa do 6 maja 2016, do godziny 24:00

Sponsorzy i Partnerzy

  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy
  • Sponsorzy

Kalendarium

 

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapraszamy do naszego Newslettera
PFFM na Facebook